Sari la conținut
TibyXD

Propuneri

Postări Recomandate

Salut! Am venit cu nişte propuneri pentru forum

[#1]

Propun să se adauge la profilul userilor câmpuri pentru Tastatură, Mouse, Placă Video, Procesoare, etc.

Periferice

Monitor

Mouse

Căşti

Tastatură

Mouse Pad

Configuraţie PC

Procesor (CPU)

Placă grafică (GPU)

Placă de bază (MOBO)

Hard-Disk Drive (HDD)

Solid-State Drive (SSD)

Memorie (RAM)

Carcasă

Sursă (PSU)

[#2]

Propun să se mai facă curăţenie pe la categoria de clanuri. Unele sunt inactive total...

[#3]

Propun o re-aranjare a forumului (să se mai modifice categoriile şi forumurile) Puteţi să-mi daţi PM pentru mai multe detalii. Această propunere ar ajuta mai mult membrii noi ai comunităţii în căutarea şi găsirea categoriilor dorite, sau whatever.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu putem să-ţi dăm pm, ci poţi scrie aici. Să vadă tot poporu'.

Pentru prima clar contra. Nu mă interesează ce şoarec are altu'. 

Hmm. Ar fi destul de greu să să zic cam tot ce ar trebui să zic

Marile comunităţi din România au funcţia asta inclusă, şi oamenii chiar vor să ştie ce şoareci au alţii. Dacă nu vrei să ştii, nu te uiţi. Dacă nu vrei să scrii, nu scrii. Eu de ex. chiar vreau să ştiu ce au alţii

Editat de TibyZ

Partajează acest post

Link spre post

Pro

#3 mai multe fete, propun să se facă forumul roz KAWAII <3

p.s pot sa-mi pun vechiul pc la "Configuraţie PC" ?

EDIT:

Pentru cei care au dat contra la prima propunere, "devil" nu e comunitate de gaming? Nene?

Editat de Laurenţiu

Partajează acest post

Link spre post

La prima contra..chiar daca sa zic ca se accepta crezi ca toti o sa puna componentele lor adevarate? Majoritatea o sa minta...

La clanuri as zice sa se lase MACAR 2 de cs ...

La ultima PRO. ;)

Partajează acest post

Link spre post

Vad mai mult propuneri repetate decat ceva nou. A mai fost chestia cu ce avem componente are soarecul nostru. La clanuri ar putea fi sterse alea care nu au activitate, dar ar fi mai bine ca mai intai sa se vorbeasca cu liderii lor ca poate nu prea au timp de asa ceva. Si la 3 cam ce ai vrea sa aranjezi? Poate sa mai schimbi numele la 1-2 sectiuni si cam aia e toata aranjarea, in rest e cat de cat in regula cum este, poate mici modificari si cam aia e. Chiar as vrea sa iti vad ideile pentru re aranjare. Pe jumatate buna propunerea. Sa zicem pro primele 2

Partajează acest post

Link spre post

De foarte mult timp forumul asta este un fel de retea de socializare. Prea putine discutii se axeaza pe "gaming". De chat nu mai vorbesc.... se discuta orice, numai de jocuri nu. De cand va stiu ati refuzat orice schimbare. Mereu ati strambat din nas. Singurul care a schimbat ceva a fost THE (asa dupa capul lui), iar atunci n-ati avut ce face si ati acceptat fie ca ati vrut sau nu. In rest, nimic, zero barat. Propuneri bune au fost mereu, dar cine sa le accepte ? N-ati facut nimic, n-ati organizat nimic, niciodata. Intrati, cititi, va dati cu parerea sau cu presupusul si asteptati. Doar la asta se rezuma actiunile voastre. Cel mai bine va pricepeti la a fi "contra", la mistocareala de 2 bani si la a copia spiritul de turma. Singurul care n-a dat doar din gura, ci si din coate, a fost Ionut. Restu' sunteti doar presupusi buni politicieni si atat.

Pro ba, pro ! In special pentru prima propunere.

Si dragilor, nu va simtiti lezati chiar toti ;)

Partajează acest post

Link spre post

1 pro
2 se va face in curand

3 cu rearanjatul , zi ceva concret . Daca vedeti pe alte forumuri niste lucruri nu inseamna ca trebuie sa fie si aici la fel . Exista mai multe modalitati de a face un anumit lucru , mai bune sau mai rele . Nu se poate spune care modalitate e mai buna dar pot sa-ti spun ca "mecanismele" in forma lor actuala aici functioneaza .

Trimite PM mie Alexandrei si Co-Administratorilor (in acelasi PM) cu ideile tale .

Partajează acest post

Link spre post

Şi mai vin cu o propunere, ca să nu fac alt topic.

Zic să se bage pe serverele oficiale DEVIL.RO radio-ul comunităţii. (aici degeaba am vrea noi, dacă THE, fiind singurul care are acces la FTP, nu vrea şi nu bagă)

Cât despre re-aranjare, ar trebui oarecum să arăt. O să văd cum aş putea să fac să vă arăt cum aş vrea eu să arate forumul.

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.