Sari la conținut
TibyXD

[ACCEPTAT] Cerere Moderator Global - TibyZ

Postări Recomandate

Nume real: Tiberiu Motricala

Varsta: 15

Primele 3 cifre din CNP: 500

Grad dorit: MG

Cat timp petreci zilnic pe forum?: Cam tot timpul liber

Experienta MPC: Am mai avut MG aici si eu zic ca m-am descurcat bine + ca am vechime mai mare aici chiar decat unii Co sau MG

Seciune dorita(pentru moderatori): All

De ce doresti acest rank?: Pentru a modera intregul forum, pentru a ajuta, din moment ce un MG a devenit Co

Editat de TibyZ

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

imi pare rau,dar chiar trebuie sa zic contra,nu se poate sa avem 50 de membri si 10 moderatori globali deja nu prea inteleg de ce a mai facut si kmeleon cerere,probabil ca meriti nu ma bag,dar eu zic sa mai astepti,fara suparare,este doar parerea mea

Partajează acest post

Link spre post

imi pare rau,dar chiar trebuie sa zic contra,nu se poate sa avem 50 de membri si 10 moderatori globali deja nu prea inteleg de ce a mai facut si kmeleon cerere,probabil ca meriti nu ma bag,dar eu zic sa mai astepti,fara suparare,este doar parerea mea

Am facut din cauza ca un GM a ajuns Co.

Cat despre numar, eu zic ca mai bine sa fie mai multi, din care macar 2 sa faca treaba de MG, decat putini si fara treaba.

Eu am mai avut MG aici, intr.o perioada in care erau vreo 8mg, din care doar 3 faceau treaba, ceilalti stateau pe SB sau nu intrau.

Acum, e parerea ta, Administratorii ma cunosc mai bine, fiind de vreo 5 6 ani aici...

Partajează acest post

Link spre post

Ai grad cumva ? :|

la cerere ta a luat un warn.vad ca e activ in posturi pe forum,da nu cred ca are timp sa citeasca regulamentul la categoria unde posteaza

cat despre subiect sunt  pro!

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.