Jump to content
Sign in to follow this  
IonuT

Probleme & Nelamuriri !

Recommended Posts

Ai o problema sau o nelamurire in legatura cu anumite lucruri despre internet ? Posteaza in cadrul acestui topic dupa modelul de mai jos:

# Numele tau:

# Problema/ nelamurirea:

# Imagine sau video (obligatorie):

# Alte precizari

--------------------------------------------------------------------------------------

* ATENTIE ! * Cei ce nu vor posta in acest topic ce se cere risca stergerea topicul respectiv !

Edited by IonuŢ
UPDATE !

Numele tauLaurenţiu

ProblemanelamurireaYouTube

Imagine sau video (obligatorie):

screenshot_458.png

Alte precizari:  După cum vezdeţi în ss... Doar pe opera îmi face aşa, dacă ştiţi ceva metode înafară de reinstalarea browserului aştept cu mare plăcere :D

Numele tauLaurenţiu
ProblemanelamurireaYouTube
Imagine sau video (obligatorie):

screenshot_458.png

Alte precizari:  După cum vezdeţi în ss... Doar pe opera îmi face aşa, dacă ştiţi ceva metode înafară de reinstalarea browserului aştept cu mare plăcere :D

incearca sa inchizi browserul si sa intri din nou, probabil ca l-ai tinut deschis mult timp si a acumulat memorie ram

mai poti incerca si stergerea cookies & cache.

se mai intampla si pe mozilla . da-i restart la windows . eu asa rezolv problema .

Am de ieri problema...

incearca sa inchizi browserul si sa intri din nou, probabil ca l-ai tinut deschis mult timp si a acumulat memorie ram

mai poti incerca si stergerea cookies & cache.

Nu merge cu cookies & cache...

Incearca sa modifici setarile proxy din browser. Te duci la oprera - > Setari -> Modificati setarile proxy/ Change proxy settings -> Iti va deschide fereastra "Internet option" din IE -> Dai click pe LAN settings si verifici sa fie debifate toate -> Ok -> Restart la browse ( close and run again ). Sper sa-ti mearga, daca nu o sa imi instalez Opera provizoriu si sa caut alta solutie privind problema. Pana atunci, foloseste Chrome.

Edited by IonuŢ

Incearca sa modifici setarile proxy din browser. Te duci la oprera - > Setari -> Modificati setarile proxy/ Change proxy settings -> Iti va deschide fereastra "Internet option" din IE -> Dai click pe LAN settings si verifici sa fie debifate toate -> Ok -> Restart la browse ( close and run again ). Sper sa-ti mearga, daca nu o sa imi instalez Opera provizoriu si sa caut alta solutie privind problema. Pana atunci, foloseste Chrome.

gata merge, oricum o să folosesc CHROME. Mulţumesc Ionuţ şi tuturor care aţi încercat  ^^

gata merge, oricum o să folosesc CHROME. Mulţumesc Ionuţ şi tuturor care aţi încercat ^^

Rezolvat. De altă dată să mai asculți și de astea mai batraini ca ține. : ))

Edited by IonuŢ