Sari la conținut
ev0x

[ACCEPTAT] Cerere Moderator - evoaddicted

Postări Recomandate

• Nume real: Pacurariu Rares Adrian

Varsta: 15.

Primele 3 cifre din CNP: 500

Grad dorit: Moderator

Cat timp petreci zilnic pe forum?: 1-2-3 ore.

Experienta MPC: strict necesarul.

Sectiune dorita(pentru moderatori): Counter-Strike 1.6

De ce doresti acest rank?: Pai am vazut ca sectiunea aia nu este prea vizitata, si doresc sa o readuc la viata prin diverse tutoriale explicate in intelesul tuturor, diverse postari informative, s.a.m.d.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Contra.

Deja e un moderator acolo care freaca menta. Unul in plus cu ce ne ajuta?

nu cred ca e vina mea ca freaca menta :-? tocmai deaia vreau moderator ca sa mai aduc putin "la viata" sectiunea aceea, *sry for off if it is*

Partajează acest post

Link spre post

Contra.

Deja e un moderator acolo care freaca menta. Unul in plus cu ce ne ajuta?

Din cate stiu am luat recent moderatorul acolo si zilele astea nu am avut cum sa ma ocup... Am ceva probleme la pc si nu imi permite timpul sa stau doar la pc toata ziua, ca altii ! Imi voi incepe activitatea si acolo, nu e chiar asa de usor sa postezi in atatea categorii... nici la Zona IT nu pot posta peste tot. Asa ca ciocu' mic si joc de glezne. Nu ai de unde stii ce probleme am eu de nu ma pot ocupa, rotundule.

ON: Nu iti trebuie moderator daca vrei sa postezi acolo, contra !

Partajează acest post

Link spre post

Din cate stiu am luat recent moderatorul acolo si zilele astea nu am avut cum sa ma ocup... Am ceva probleme la pc si nu imi permite timpul sa stau doar la pc toata ziua, ca altii ! Imi voi incepe activitatea si acolo, nu e chiar asa de usor sa postezi in atatea categorii... nici la Zona IT nu pot posta peste tot. Asa ca ciocu' mic si joc de glezne. Nu ai de unde stii ce probleme am eu de nu ma pot ocupa, rotundule.

ON: Nu iti trebuie moderator daca vrei sa postezi acolo, contra !

Daca nu ai timp de ce ai cerut gradul genius ?

Partajează acest post

Link spre post

Daca nu ai timp de ce ai cerut gradul genius ?

Pentru ca imi pot dedica din putinul meu timp acelei categorii, cum am facut in seara asta. Pentru alte intrebari PM me, nu mai fa chat aici, parinţele.

Scuze de off. Ultimul reply aici.

Editat de IonuŢ

Partajează acest post

Link spre post

ciudat nu el avea ban pe forum?ca intreba Serban pe shotbox "cum e acum evo cu negru"

daca e el are contra

Editat de Serban
el este , gresisem eu

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.