Jump to content
Sign in to follow this  
sSacalu

[ACCEPTAT] Cerere Moderator - Dunkel

Recommended Posts

• Nume real: Alex
  • Varsta: 18
  • Primele 3 cifre din CNP: 197
  • Grad dorit: Moderator
  • Cat timp petreci zilnic pe forum?: nu pot da cu aproximatie un timp,intru,verific daca totul e in regula,mai raspund la anumite topicuri mai dau un check rapid :)) si ies ( si intru iar peste cateva ore )
  • Experienta MCP :  Vasta 
  • Seciune dorita(pentru moderatori): Counter-Strike 1.6
  • De ce doresti acest rank?: avand o expertienta vasta in d'ale moderarii, ma pricep sa lucrez cu comenzile de moderator si pot proteja sub-forumul dorit spre moderare de membrii ce nu respecta regulamentele sectiunii respective

ATENTIE! CEI CARE NU AU RANK PE FORUM SUNT RUGATI SA NU COMENTEZE LA CERERILE RANK PE FORUM

Hmm.. Nu ai posturi , dar in rest e bine totusi contra ai 1 warn cand vei stii sa citetsi regulamentul si chestii mai vb ! Vedem decizia lui Serban!

TU AI POSTURI NU? PENTRU CA LA DIVERTISMENT FACI 50 DE POSTURI! FRUMOS ASA NU? POATE SE SCOATE CONTORIZAREA AIA ANUL ASTA! INAINTE SA SPUI DE EL UITA-TE SI LA TINE!

De la mine ai pro!

Edited by Serban
nu este contorizare la entertainment

Nimeni nu se incadreaza in criteriile pentru rank pe forum. Asta nu inseamna ca se vor da grade pe banda, dar avand in vedere ca ai fost singurul care a optat pentru counter strike ai pro, iar in cazul in care primesti, vreau sa vad activitate acolo, tutoriale si tot ce trebuie.

P.S: Kmeleon, tu, calm.

TU AI POSTURI NU? PENTRU CA LA DIVERTISMENT FACI 50 DE POSTURI! FRUMOS ASA NU? POATE SE SCOATE CONTORIZAREA AIA ANUL ASTA! INAINTE SA SPUI DE EL UITA-TE SI LA TINE!

De la mine ai pro!

nu doar la divertisment se fac posturi si la ban list, niciunul nu da cu edit.eu unu am inceput sa le zic sa dea edit pe gg

cat despre subiect   Pro

Ok deci MCP te descurci , dar cu programarea , resursele sau tutorialele cum stai ? 

Am facut mai multe tutoriale pe diferite forumuri gen : cum si ce despre forum,pentru moderatorii incepatori (comenzi de baza) si am lucrat si cateva luni ca administrator avand acces la ACP

pot sa uploadez resurse resurse,gen pluginuri,mape,moduri etc...

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this